Ankh-Nilský kříž

23. června 2007 v 20:09 | Miky |  Symboly
encyklopedie Wikipedia............definice
-egyptský symbol života a nesrmrtelnosti
-egyptský hieroglif znamenající život a sílu
- nejčastěji spojován s bohyní Isis (Eset)
patronkou života
V Antice se velmi pravděpodobně změnil vzhled egyptského symbolu a stal se z něj symbol ženství a planety Venuše. Později byl tento symbol použit v zoologii jako označení samice.
Používání Nilského kříže v Egyptě je sporné, v dnešní době je považován za silný zářič energie, možná i čistič energie. Napomáhá rychlému doplňování energie. V rukou zkušeného léčitele je silným léčebným prostředkem.
Nedoporučuje se jeho užívání osobami se zvýšenou vnímavostí na energetická pole. Pokud vám jeho nošení není příjemné, je lepší ho odložit. Je to symbol, který nám umí dát najevo, že nemáme na jeho zvládnutí.
Můj osobní názor je, že žádný symbol není silnější nežli člověk, který ho nosí a používá, ovšem v případě Nilského kříže to možná není až tak úplně jisté. Ankch je velice silný symbol a je možné, že by mohl svého nositele přerůst. Já osobně bych ho používala velice opatrně,a le mojí dceři naprosto vyhovuje a je s ním spokojená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KulMync KulMync | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 11:04 | Reagovat

Lump armpit delivers discomfort, pain when moving. to Postpone visit in the hospital is not appropriate. Lump under the muscle cavity may become dangerous disease. But often it is result frequent use antiperspirants, violation conditions personal hygiene, excessive sweating. Redness causes narrow clothing, polluted razor, the virus.
<a href=http://armpit.info/a-painful-lump-in-the-armpit>lump under armpit hurts</a>  
Compaction under the arm, redness, lump becoming hot? This is the abscess that should operated on, then drink medications. initial stage treat ointments, antibacterial medicines. When the ailment is started, shown surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama