Keltský horoskop Kaštan

24. července 2008 v 16:43 | V. Šiška Keltské horoskopy |  Magie

Kaštan

Datum narození:
11.5. - 20.5.
11.11. - 20.11.

Význam stromu

Kaštan je strom houževnatě bojující o svůj prostor, okolí však dokáže štědře obdarovat svými plody i pohodou ve stínu jeho koruny.

Popis znamení

Lidé Kaštanu mají hluboce zakořeněný smysl pro spravedlnost a jsou schopni úporně bojovat, pokud věc považují za správnou. Jsou však velmi rozvážní, sebekritičtí a nikdy se nenechají strhnout k ukvapeným rozhodnutím.

Lidé zrození pod vládou kaštanu bývají považováni za umíněnce, kteří se své pravdě nezpronevěří ani za cenu vlastního zesměšnění. Nejsou to však nesnesitelní tvrdohlavci, mívají často smysl pro humor, který nejeden rozpor dokáže vyléčit. Lidé zrození pod vládou Kaštanu jsou věrní svým zásadám a nikdy je nemění. To se pak projevuje i v lásce - nesnadno a nepříliš často se opravdu zamilují, jsou nároční ke svým partnerům, avšak jakmile se jednou pro někoho rozhodnou, neopustí ho už nikdy v životě.

Lidé Kaštanu mají v podstatě dvě možné podoby osudu. Buď se brzy dostanou velmi vysoko a pak žijí spokojený a většinou velmi užitečný život, nebo se neustále potýkají s mnoha překážkami a těžko si hledají své místo ve společnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama