Čtvrtek 14.6.

14. června 2018 v 21:59 | Miky |  Soukromá pošta
Tak jsem si tak nějak myslela, že si z toho tady udělám deníček bláznivé matky a zjišťuju, že ani na to nebudu mít čas. Začínám asi opravdu stárnout, přestávám stíhat. A nebo jsem si toho naložila na hřbet moc. A nebo nesmím zapínat PC, taky možnost. Vždycky se najde něco na čem se dá ztratit nějaký čas a najednou sou zprávy a já vím, že jsem zase nestihla udělat to co jsem si původně naplánovala.
I když dneska se mi do toho namotala procházka navíc, co nebyla v plánu. Musela jsem jet z práce do města, na poštu. Což ovšem znamená došlapat pak ty cca dva kilometry domů po svých. Přišla mi obsílka od policie. Je zajímavé jak je člověk, přestože má čisté svědomí, rozklepanej když se kouká na tu obálku s barevným proužkem. Vím, že ty barvy mají nějaký význam, ale netuším jaký a hledat to teď nebudu.
První moje myšlenka byla, že se třeba konečně hnulo něco s tím trestním oznámením na "kamarádku" co mě připravila o peníze ( nejen mě), a vzápětí jsem začala přemýšlet jestli jsem přece jen někde něco …
No bylo to oznámení, že se můžu dojít podívat do trestního spisu, nebo jak to tam bylo přesně. Kdyby se mi vrátily ty peníze co mi dluží mohla bych seknout alespoň s jednou domácí prací, co dělám abych mohla splácet. Pak by možná přestalo vadit, že den má jen dvacet čtyři hodin. Třeba bych se mohla věnovat tomu co mě baví a ne tomu co musím dělat aby na mě neposlal věřitel exekuci. Hlavně doufám, že mě to konečně vyléčí z toho mého hloupého návyku, snažit se pořád někomu pomáhat. Už jsem snad dost stará abych věděla, že "každej dobrej skutek musí být po zásluze potrestán." Ale ne, samozřejmě, že nevyléčilo. Já už jiná nebudu, doufám, že si to zapamatuju do příštího života. :) A nebo jsem možná byla mrcha v tom minulým, co já vím.
No nic, už je zas deset, takže do pelechu. Ráno zas bude pískat ta mrcha v půl pátý. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama