Neděle 24.6.

24. června 2018 v 19:27 | Miky |  Soukromá pošta
Ve středu jsem se stala podruhé babičkou… a svět se nepřestal točit a pršet taky nezačalo. Mám další krásnou vnučku a tak mám zas další důvod uvědomit si kolik mi je. No jenže… to bych nebyla já, že jo? Pobrečela jsem si, zavzpomínal při psaní s dcerou na FB na to, jaké to bylo, když ona byla čerstvě vylíhnutá :) a šla zas pracovat. Abych si mohla večer sednout k PC a alespoň na chvíli si zahrát. Jasně, že jsme to s dalšíma dvěma dětma zapili, aby byly obě naše holky zdravý, maminka i miminko.
Zároveň s tím moje nejmladší složila letošní poslední zkoušku na VŠ, takže vlastně o další důvod k radosti víc. No a já u toho bulím jak malá. Holt ten věk se musí nějak připomenout, že jo? Alespoň těma bláznivejma změna nálad, který mi způsobuje ta moje hloupá me… neslušný slovo :)
Ale na druhou stranu mě to trošku nakoplo, že bych mohla začít něco dělat se svojí kondicí, abych tu malou neupustila, až si ji pojedu pochovat :)
Kdyby nebyla taková hnusná zima mohla jsem alespoň posekat kus zahrady abych se protáhla, ale jako na potvoru začalo včera pršet. A dneska celý den mrholí, takže jsem ani nevystrčila nos z baráku. Ale zas jsem dodělala resty tak snad budu mít přes týden víc volno.
Jdu si dát něco k večeři, když jsem se tedy rozhodla dělat něco pro svoje zdraví. Abych nejedla později než dvě hodiny před tím než půjdu spát.PS trochu nechápu nastavení Blogu, že nemůžu mít článek pojmenovanej stejně, jako jinej v tomhle měsíci...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama