Pondělí 18.6.

18. června 2018 v 22:19 | Miky |  Soukromá pošta
Takže zase další pondělí. Nechápu jak je možné, že ty víkendy jsou tak krátké. Někdy mám pocit, že jsem přišla v pátek z práce, večer si lehla a probudila se v pondělí. Hrůza.
Ale zpátky k pondělku. Když jsem stála ráno v šatně, tak mi došlo, že jsem si nevzala pracovní kalhoty… bezva, takže celý den v džínách. Ale to byl jen začátek…
Půl hodiny před začátkem přestávky mi přišla SMS: "Zapomněla jsi tady ten salát, můžu ho sníst?" Aha, takže nejenom, že jsem si zapomněla zabalit kalhoty do práce, ale nechala jsem doma i svačinu pro přítele, fajn. No už jsem začala přemýšlet co se stane do třetice. Hlavou mi probíhaly stále horší a horší scénáře.
Třetí událost na sebe nenechala dlouho čekat. A naštěstí to nebylo tak dramatické. Jenom jsem nechala energeťák, co jsem si koupila na druhou půlku směny venku u zídky na které sedíme každý den o svačině. Sice jsem díky tomu kolem půl jedné málem skončila v mašině, ale zvládla jsem to. Někdy si říkám, jestli jsem někde neulovila Narkolepsii :) Občas se mi chce tak hrozně spát, že se bojím, aby to se mnou neseklo na zem. No otázka je, jestli za to nemůže spíš moje vysedávání nad domácokou a čumění do monitoru :) když jsem šla odpoledne po práci na vlak, skákla jsem se kouknout za tu zítku. Kupodivu tam plechovka s energěťákem stále stála, Tak alespoň něco.
No nic, jdu si zabalit pracovní kalhoty a strčit je do kabelky, ať nejsem zítra zas celý den v džínách, a jdu chrnět, ať zas nepadám zítra na ústa :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama